Freesia

Aby mohla ekonomika normálně fungovat, je třeba mít dostatečně dobře fungující trh. A to znamená i nezbytnou potřebu dostatku důvěryhodné měny.

Vysoce odolné kompozitní materiály

Průmyslové kompozitní materiály jako například testovací konektory, keramické trny, termoizolační materiály či výrobky pro průmyslovou automatizaci jsou vysoce odolné a vývojově vysoko postavené komponenty. Komponenty, které jsou keramické, firma DOCERAM GmbH vyrábí hned pro několik odvětví průmyslu, především však pro automobilový průmysl. Vzhledem k volbě materiálu (aktivní technická keramika), jsou komponenty velice odolné, mnohem více než běžné materiály jako je plast, kov či sklo. Díky tomu je chybovost práce s těmito komponenty mnohem menší než u komponentů z již zmíněných materiálů, a opotřebení téměř nulové. Jako důsledek volby tohoto materiálu je především také větší bezpečnost práce.

Průmysl

Jedním produktem v nabídce je testovací konektor, který vyniká právě díky volbě materiálu. Mimo již zmíněné výhody má také nepřilnavý povrch a díky tomu je vhodný pro testování konektorů různého typu. Rozteče, které lze s testovacími konektory realizovat jsou do tloušťky stěny 0,3 mm.

Keramické trny jako další produkt se využívají jako centrovací a vymezovací trny, tím pádem jsou součástí testovacích přípravků a fixtur. Vyjma ostatních vlastností, jsou keramické trny elektricky neutrální, což je vlastnost velice oceňovaná.

Práci se stroji jistě ulehčí kvalitní výrobky pro průmyslovou automatizaci. Díky jejich jemnosti ale zároveň pevnosti s nimi lze vyrobit úchyty, gripery, stopery, trysky a vymezovací díly, které jsou použitelné v různých zařízeních. Opět lze realizovat rozteč do tloušťky stěny 0,3 mm a testovat správnou polohu pinů stejně jako u testovacích konektorů.

Stroj

Poslední produktem jsou termoizolační materiály, které jsou spíše vhodné pro vysokoteplotní práce. Na výběr jsou materiály DOTHERM, DOGLAS, DOTEC, DOTEX a DOGLIDE, které mají díky nízké tepelné https://www.buderus.com/cz/cs/ocs/produkty/rodinne-domy-a-byty/tepelna-cerpadla-665630-c/ vodivosti perfektní izolační schopnosti. Kromě keramiky jsou zde použity mimo jiné i křemičitany a pryskyřice (silikonové) pro práci až do 1 100 stupňů Celsia.