Freesia

Aby mohla ekonomika normálně fungovat, je třeba mít dostatečně dobře fungující trh. A to znamená i nezbytnou potřebu dostatku důvěryhodné měny.

Klíč k ideálnímu bydlení

style=“margin:0cm 0cm 8pt“>Současná turbulentní doba nutí mnohé z nás k přehodnocení životního stylu a k uvědomění si základních životních priorit. K těm patří zejména vlastní zdraví a eliminace stresu. Nic důležitějšího neexistuje, a pokud se domníváte, že ano, pokuste se vyvrátit tvrzení, že z nemocničního lůžka v těžkém stavu v bezvědomí či v kómatu na přístrojích stěží budete řídit úspěšnou firmu. Každý z vás by si měl ujasnit, že klíče k udržení vlastního zdraví nespočívají na lékařích, kteří zasahují až, když už je téměř pozdě, ale zejména na prevenci. Každý z vás musí udělat ten první krok, a tím je osobní zodpovědnost za svůj vlastní život.

květy na zahradě

Lokalita

Jednou z nejdůležitějších životních hodnot je čerstvý vzduch, ticho, klid, dostatek slunce a čistá okolní příroda. Proto byste měli zvážit, zda není lepší přestěhovat se na venkov či do rekreační oblasti a raději se uskromnit ve svých majetkových nárocích. Mohou vám k tomu výrazně dopomáhat mobilní dřevostavby, lze je umístit v místě stávající nevyhovující rekreační nemovitosti a nepotřebujete k tomu ani stavební povolení.

veverka na stromě

Úspory nákladů

Mobilní domy jsou jistou šancí, jak ušetřit na provozních nákladech, tím pádem vydávat méně energie na své zabezpečení, a tudíž měnit svůj život k lepšímu. Cílem není strhat se za každou cenu v pracovním procesu s tím, že si pořídíte větší televizi, běžte raději na procházku nebo na projížďku na kole do lesa, k řece, k rybníku, na louku, což jsou podněty mnohem kvalitnější, než to, co se vám zobrazuje v TV, zejména v podobě negativně laděných a destruktivních zpráv.

V mobilní dřevostavbě můžete vařit na propan-butanu, čerpat vodu z vlastní studny, můžete tu mít solární kolektory a můžete objekt snadno vytápět dřevem v krbových kamnech. Z inženýrských sítí vystačíte jen s přípojkou elektřiny a tu si ještě můžete dodávat z fotovoltaických panelů.