Freesia

Aby mohla ekonomika normálně fungovat, je třeba mít dostatečně dobře fungující trh. A to znamená i nezbytnou potřebu dostatku důvěryhodné měny.

Colortape

http://reseneulohy.cz/363/tepelna-kapacita-kalorimetru t=UTF-8″>

Textilní omítka – Colortape

Řešíte rekonstrukci bytu nebo domu? Tak tu pro Vás máme dnes tento článek, kde se dozvíte něco o textilních omítkách. Jaké jsou výhody a případně i nevýhody. Proč tedy zvolit Colortape-textilní omítky?

Nemusíte se vůbec bát aplikace, je velmi jednoduchá, zvládne ji každý a lze najít i video návod na YouTube. Textilní omítku lze nanést hladítkem, válečkem nebo pistolí na omítky. Další výhodou je, že zakryje různé nerovnosti a praskliny. Také vytváří tepelnou a i zvukovou izolaci. Můžete si vybrat ze široké škály vzorů, kdy katalogy zasíláme zdarma a nebo je možnost vytvoření vlastního vzoru přímo podle Vašich představ, čímž zajistí exkluzivní vzhled Vaší místnosti. Další výhodou je, že reguluje vzdušnou vlhkost. Jedná se o ekologický výrobek, takže se nemusíte bát velkého zatížení na životní prostředí, Colortape totiž neobsahuje žádná rozpouštědla a další nebezpečné látky, díky tomu nepotřebujete při jejím aplikaci žádné ochranné pomůcky, navíc je schválen hygienikem České republiky.

Aplikace textilní omítky

Nemusíte se bát co si představit, jedná se o, dnes již celkem užívané, tekuté tapety, které lze použít, jak do obytných místností domů či bytů, tak na různá pracoviště, jako jsou třeba různé kanceláře a místnosti pro zaměstnance. Tekuté tapety můžete aplikovat na jakýkoliv pevný povrch v interiéru, od sádrokartonu, přes umakart, dřevotřísku, sklo, ocel apod.. Skládají se z přírodních látek, převážně bavlněných a nesmí chybět vodou ředitelné lepidlo. Z této směsi vznikne tekutá plastická tapeta. Nelekejte se hlavně při nákupu, prodávají se jako suchá směs, kterou doma podle návodu rozředíte s vodou a můžete začít nanášet na zeď.

Vzorník

Věc, kterou určitě ocení snad každý, textilní omítka je při běžném provozu zcela bezúdržbová, což zajišťuje antistatická ochrana, která způsobuje odpuzování vzdušného prachu a udržuje tak stěnu čistou. V případě potřeby lze textilní omítka -colortape vysávat nebo navlhčit, odstranit a nahradit novou části bez viditelných známek opravy.