Freesia

Aby mohla ekonomika normálně fungovat, je třeba mít dostatečně dobře fungující trh. A to znamená i nezbytnou potřebu dostatku důvěryhodné měny.

Vestavěné skříně mohou být i v dílně

Vestavěná skříň se obvykle umístí do ložnice nebo do předsíně, kde je pro ní vhodný prostor, a kde ji máme na dosah pro běžné každodenní úkony při převlékání nebo pro povlékání ložních přikrývek. Takové řešení vítáme zejména z toho důvodu, že je veškeré ošacení, případně i obuv na jednom místě, nic pracně nehledáme a máme o svých věcech perfektní přehled. Vestavěné skříně se ovšem hodí i do jiných prostor a pro ukládání docela odlišných předmětů, než jaké se nachází v ložnici:

vestavěná skříň

Skříň pod schodištěm – šikovně řešené vestavby pod schody, které uzavřou jinak špatně využitelný prostor, mohou perfektně posloužit pro úschovu úklidových a čisticích prostředků. Mohou se stát docela nenápadným skladem saponátů, pracích prášků a gelů, tekutých mýdel, šamponů, desinfekční chemie a dalších látek, které nepatří do běžné skříně s oděvy, a které by tam mohly být i nebezpečné svým zápachem a případným potřísněním.

šaty na ramínkách

Skříň v garáži – skříně na míru mohou zaujmout prostor i v garáži nebo v dílně, kam umístíme nářadí, pracovní oděvy, příslušenství k zahradnímu bazénu, sezonní oblečení a sportovní potřeby, například lyže a snowboardy, lyžařské helmy, kombinézy, obuv atd. V garážové skříni mohou být i předměty pro běžnou údržbu vozidla, jako např. kapalina do ostřikovačů, olej, olejový filtr, náhradní kola s pneumatikami na přezutí, autošampon a další čistidla atd.

Skříň v suterénu – suterénní skříně mohou perfektně využít nevzhledný prostor, který je vhodný převážně pro skladování méně využívaných předmětů, jako jsou sezonní sportovní potřeby, například lyže, snowboardy, in-line brusle, potápěčské vybavení, horolezecká výbava nebo vodácké pomůcky, např. pádla, lodní vaky, plovací vesty atp. Tento prostor může zároveň dobře posloužit jako sklad krmiv pro zvířata, pokud např. nakupujeme ve větších pytlích granule pro psy či pro kočky, anebo seno a zrniny pro hlodavce, morčata a králíky.