Freesia

Aby mohla ekonomika normálně fungovat, je třeba mít dostatečně dobře fungující trh. A to znamená i nezbytnou potřebu dostatku důvěryhodné měny.

Mám malý dům

Mobilheim je dům, který si můžete postavit na jakékoli místo, nepotřebuje žádnou betonovou základní desku, ani inženýrské sítě. Bydlení v něm, je komfortně možné celoročně bez jakýchkoli obav. Tento domeček Vám může sloužit jako rekreační chata blízko přírodě nebo také jako zahradní domek, který umístíte na zahrádku. Může sloužit také jako zázemí pro tábory. Je ideálním řešením pro rodiny s nižším měsíčním příjmem nebo lidi, kteří se musí za svým zaměstnáním často stěhovat a nebaví je časté stěhování.

kuchyně

Mobilheimy se prodávají bez vybavení nebo jsou plnohodnotně vybaveny kuchyňskou linkou s vestavnou lednicí a troubou, koupelnou se sprchou nebo vanou a bojlerem, ložnicí s vestavnými skříněmi a jedním nebo dvěma pokoji pro děti s postelemi a skříněmi. Dle Vašeho přání lze dům vybavit i jiný nábytek jako třeba sedací souprava nebo kuchyňský stůl. Vše závisí na požadavcích Vás jako zákazníka. Můžete si také vybrat bydlení s terasou, francouzskými okny, podlahovým topením a klimatizací.

příroda

Exteriér mobilních domů je řešen aluminiovým fasádním systémem v kombinaci s jiným materiálem dle zpracování konkrétního modelu domu. Interiér je tvořen kombinací dřevěného obložení, karradeco obložení a MDF panelů v různém barevném provedení. Podlahy jsou pokryty vinylovou podlahou pro snadnou údržbu. Osvětlení interiéru i exteriéru je řešeno pomocí LED osvětlení, pro úsporu energie. Jako vybavení si můžete také zvolit venkovní rolety a sítě proti hmyzu.

Izolaci mobilních domů tvoří izolační PUR pěna.

Podle velikosti mobilního domu se odvíjí pořizovací cena. Nové mobilní domy prodej kolem 2 milionů korun s kompletním vybavením včetně spotřebičů. Stačí jej jen umístit na požadované místo a bydlíte. Lze také zakoupit již použitý mobilheim a to dle velikosti v cenovém rozpětí od 300 000Kč do 1 000 000Kč.

Nezařazené