Freesia

Aby mohla ekonomika normálně fungovat, je třeba mít dostatečně dobře fungující trh. A to znamená i nezbytnou potřebu dostatku důvěryhodné měny.

Všechno, co jste chtěli vědět o viagře

Viagra je lék, který se běžně používá ke kompenzaci erektilní dysfunkce, kterou trpí poměrně dost mužů ve středním věku. Může se tedy snadno stát, že tato nepříjemnost postihne i vás. Před tím, než začnete užívat viagru, budete mít ohledně těchto modrých pilulek určitě nějaké otázky. Pojďme se podívat na některé fakta a odpovědi ohledně viagry.

pilulky

Ptáte se, zda můžete viagru užívat každý večer? Teoreticky by mělo jít o bezpečnou věc, nicméně, pokud se chystáte užívat viagru tak často, určitě byste se měl předtím poradit s lékařem, který vám viagru předepsal. Ten zhodnotí váš celkový zdravotní stav a poté usoudí, zda je pro vás vhodné brát viagru tak často. Může to být pro vás nebezpečné například v případě, že trpíte nějakým chronickým onemocněním. Každopádně pamatujte na to, že viagru není vhodné brát víckrát než jednou denně.

Napadlo vás, zda mohou viagru užívat ženy? Takový postup není doporučován, jelikož účinky viagry na ženy nejsou přesně prozkoumány a nemá se za to, že by užívání dovedlo zlepšit sexuální dysfunkce u žen. Proto raději neriskujte a přenechte viagru mužům.

léky

Lze sehnat viagru i na internetu? To bohužel v této době není možné. Viagru nelze získat bez předpisu a z toho vyplývá, že ji nekoupíte ani přes různé e-shopy na internetu. Pokud najdete nějaký inzerát, který vás bude lákat na to, abyste si koupili viagru, nedělejte to. Většinou se jedná o podvod a nemůžete si být jistí tím, co za pilulky vám přijde domů.

Jak dlouho vůbec trvají účinky viagry? V průměru můžeme říct, že plné účinky viagry na sobě uživatel pozoruje asi hodinu. Její účinky ale mohou být dlouhé až čtyři hodiny. Pokud vaše erekce stále trvá i po čtyřech hodinách od užití viagry, měli byste pro jistotu vyhledat lékaře, jelikož se jedná o nežádoucí účinek a bude lepší, když budete pod lékařským dohledem, dokud účinky neopadnou.