Freesia

Aby mohla ekonomika normálně fungovat, je třeba mít dostatečně dobře fungující trh. A to znamená i nezbytnou potřebu dostatku důvěryhodné měny.

Ano, to je moudré

Takže, abyste jako firma přežili a nemuseli omezovat podnikání, potřebujete investovat. A to nejen nakoupit zásoby, ale také oživit vozový park, zařídit nové skladové prostory, zakoupit nové technologie. Také nově vybavit kanceláře vaší organizace. Záměr je dobrý, ale všechno uvedené stojí peníze a to nemalé. Takže navštívíte vaši banku, tam vám určitě vyjdou vstříc. Bohužel, jste zklamáni, v bance jste již byli. Požádali jste o schválení hypotéky na investice do vaší firmy. Ale bankovní úředníci vaší banky vám pro vás tolik potřebnou hypotéku neschválili. Přemýšlíte, proč se tak stalo?

vezeme vám hypotéku

Například se bankovním úředníkům nezdály vaše firemní zisky, či výše vašeho výdělku. Možností je více, mohli také zjistit, že vy jako podnikatelé máte v registru nějaký záznam. Co to mohlo být? Například jste pozdě zaplatili sociální pojištění za své zaměstnance. Popřípadě došlo k tomu, že jste se v minulosti opozdili s nějakou splátkou, těžko říct o co šlo. Přemýšlíte, co nyní uděláte, finanční prostředky potřebujete jako sůl. Jinak vaše firma nebude moc vzkvétat a konkurence si bude mnout ruce. Tady může být jednoduchá rada. Požádejte a to nebankovní společnost o jejich finanční produkt pod názvem americká hypotéka bez registru.

půjčka konečně bude

Tady je velká možnost, že u této nebankovní společnosti uspějete. Abyste získali jejich finanční produkt, máte danou povinnost, dáte do ručení nějakou nemovitost. Může to být i chata, nebo byt. Pro finanční nebankovní společnost je to jištění, že hypotéka bude řádně splacená. Máte možnost splácet až velmi dlouhých třicet let. Oproti bankám ovšem nabízejí ještě několik výhod. Jaké to jsou? Nebude nahlížení do registrů, nebude dokládání vašich příjmů, nebude nutno dokládat výši vašich zisků. Také zde nezáleží, na co chcete peníze z hypotéky použít. Může to být například na dluhy, nebo i jiné účely.