Freesia

Aby mohla ekonomika normálně fungovat, je třeba mít dostatečně dobře fungující trh. A to znamená i nezbytnou potřebu dostatku důvěryhodné měny.

Šik i v zimě


Jistě, že i na zimní období najde v obchodech spoustu hezkého zimního oblečení. Dají se najít pěkné šály a čepice s rukavicemi, ke koupi jsou i hezké kabáty a bundy, ale se svetry je to poslední dobou trochu horší. Najít vkusný a kvalitní svetr, který zrovna nebude z kašmíru nebo se sněhulákem, je trochu problém. Když si ale člověk dá tu práci, většinou nakonec nějaký hezký svetřík najde. Co bývá větší problém jsou zimní boty.

modré kozačky

Zima botám nesvědčí
Už na sklonku podzimu začínají zimní mrazíky, a tak je potřeba cesty posolit, aby nedocházelo k úrazům. Postupem času když k tomu nasněží, brodíme se v podstatě v rozpuštěné soli, což je poznat nejenom na autech, ale taky na našem oblečení. Sůl se velice snadno a rychle dostane na nohavice a samozřejmě na boty, kde může nadělat pořádnou paseku.

Na zimní období jsou doporučovány kožené boty, protože jejich povrch se dá impregnovat, a povrch boty je potom odolnější vůči solným mapám. Kdo v zimě nosí boty například ze semiše nebo z látky, ten většinou zapláče nejen proto, že takové boty nejsou nepromokavé a tak jsou k ničemu, ale navíc se solí velmi snadno zničí, protože solné mapy nejdou ničím vyčistit.

černé kozačky

Výběr zimních bot z kvalitních materiálů není příliš velký. Ženy mají na výběr buď nevzhledné traktory, a pokud si potrpí na hezké a elegantní oblečení, tento typ bot se k němu hodit nebude. Ideální jsou kozačky, ale sehnat hezké kozačky, které se budou hodit ke všemu co máte ve skříni a zároveň nebudou mít vysoké podpatky a ještě ke všemu budou z kvalitního materiálu, to je jako hledat jednorožce. Mezi ženami jsou značně oblíbené kozačky nad kolena, protože jsou vysoké a hodí se i k sukni. Vzhledem k jejich výšce vás zahřejí i v mrazu, a ruku na srdce – vypadají zatraceně sexy. Jestli se chcete hezky oblékat i v zimě, tento druh obuvi by vám doma neměl chybět.

Nezařazené