Freesia

Aby mohla ekonomika normálně fungovat, je třeba mít dostatečně dobře fungující trh. A to znamená i nezbytnou potřebu dostatku důvěryhodné měny.

S dodávkou na cyklistický výlet s přáteli

Naložte kola jednoduše do dodávky

Jízdní kola můžete přepravovat mnoha způsoby. Existují tři základní typy nosičů kol pro osobní automobily (na střechu, páté dveře a na tažné zařízení). Kola ale také můžete převážet v přepravní dodávce a využít tak dalších výhod, které tyto vozy poskytují. Je to zejména velký zavazadlový prostor a možnost cestovat ve více lidech pohromadě.

Šumava na kolech

Půjčovny dodávek v Praze Rent car service pronajímají vozidla k nejrůznějším účelům a mezi nimi i pro cestování s jízdními koly a pro skupinové výlety či pobyty na dovolené. Je to báječná příležitost k tomu, být spolu na jednom místě a organizovat akce jednodušším způsobem, než když se na místo přesouváte více vozidly. Mezi posádkou pak panuje lepší organizace, je snazší koordinace jednotlivých akcí a nemusíte se nikde navzájem nahánět v terénu, čekat na sebe a řešit podobné problémy.

Český Krumlov

A jak zorganizovat výlet na kolech?

Rezervujte si včas ubytování i dodávku – doporučit bychom vám pro cyklistiku mohli například Třeboňsko a Borovansko či Českokrumlovsko. Patří k nejkrásnějším oblastem v Evropě a jako cyklisté tu máte obrovské možnosti pozorování přírodních krás i historických pamětihodností. Vyplatí se tu rezervovat ubytování například v Borovanech, v Českém Krumlově či v přilehlých obcích, anebo poblíž horního toku Lužnice, např. v Suchdolu nad Lužnicí nebo v Majdaleně. Ubytování rezervujte s předstihem alespoň čtyř týdnů, a ve stejné době si můžete zarezervovat i dodávku, neboť letní období bývá poměrně brzy vyčerpané, co se týče možností pronájmů vozidel v půjčovnách.

Sledujte dlouhodobý výhled počasí – při plánování vaší dovolené byste měli mít alespoň zevrubný přehled, jaké vás čeká počasí. Plánujte pobyt také podle tohoto kritéria, protože čím více slunce na cestách budete mít, tím lepší nálada a pocit z vašeho počínání. Za slunečného počasí je jízda na kolech vždy nesmírně atraktivní.