Freesia

Aby mohla ekonomika normálně fungovat, je třeba mít dostatečně dobře fungující trh. A to znamená i nezbytnou potřebu dostatku důvěryhodné měny.

Podnikatelské a spotřebitelské úvěry

Jak je to v dnešní době s úvěry? Rovnou si můžeme říct, že tato oblast financí je čím dál tím složitější. Upřímně a narovinu, není to nic jednoduchého, abyste získat úvěr, nebo si v bance půjčili peníze. K tomu všemu ještě ty předpisy, normy a náležitosti. Musíte vědět, kolik procent vám má zůstávat z výplaty, kolik si vlastně z ročního příjmu můžete půjčit, nebo kolik vlastně od koho dostanete? Je to zamotané a hodně složité. Naštěstí my se vám to stále snažíme co nejvíce zjednodušit, proto jsou zde naše profesionální služby.
balíčky peněz.jpg
Potřebujete peníze na pozemek? Chystáte se rekonstruovat byt či dům? Nebo naopak podnikáte a jste v krizi, tak si potřebujete zajistit úvěr? Tyto a mnohé další případy nás vedou k tomu, abychom si začali zjišťovat informace o půjčkách, lépe řečeno úvěrech.
Naše společnost je specialistou na poskytování jak spotřebitelských, tak také podnikatelských úvěrů. Zajišťujeme podnikatelské úvěry pro každého podnikatele, ať se jedná o velkou firmu nebo malého živnostníka. Peníze můžete využít jakýmkoliv způsobem v podnikání. Bojíte se, že ani u nás na úvěr nedosáhnete, protože máte záznamy v registrech dlužníků nebo jiné finanční problémy? Toho se opravdu bát nemusíte. U podnikatelů se zaměřujeme i na klienty, kteří již nějaké finanční problémy mají. S penězi z naší nebankovní hypotéky můžete splatit exekuce, zvolit konsolidaci půjček, vyplatit všechny dluhy, které v podnikání nastaly a mnoho dalšího. Nevadí ani nízké daňové přiznání.
ü Pro spotřebitele zprostředkujeme velice výhodné spotřebitelské úvěry u našich dlouholetých partnerů. Stačí si vybrat nebankovní hypotéku.
peníze pod kalkulačkou.jpg

Vše nám sdělte narovinu

Abychom vám mohli opravdu pomoci, musíme znát veškeré informace ohledně vašich financí. Sdělte nám proto vše narovinu. Nic nezatajujte, protože jinak se můžete dostat do ještě větších problémů. Jsme samozřejmě diskrétní, takže jsou vaše informace u nás v bezpečí. Poskytujeme úvěr již od 3% p.a. pro klienty s žádným nebo drobným záznamem. Tento úvěr můžete také vyřídit spoludlužníkem.
ü Pro spotřebitele zde máme úrokovou sazbu od 6% p.a.

Nezařazené