Freesia

Aby mohla ekonomika normálně fungovat, je třeba mít dostatečně dobře fungující trh. A to znamená i nezbytnou potřebu dostatku důvěryhodné měny.

Nebankovní hypotéky – peníze na cokoliv a pro každého

V případě žádosti o úvěr se nabízí dvě možnosti. První variantou je možnost zažádat o peníze u bankovní společnosti. Zde je však zapotřebí mít na paměti, že se jedná o velmi striktní individuální posouzení žadatele. Mezi podmínky náleží vyšší bonita žadatele, čistý výpis z rejstříku trestu. Žadatel nesmí mít záznam v bankovním či nebankovním registru apod. Je nutné počítat také s tím, že schvalovací proces žádosti je zdlouhavější záležitostí.
pokladnička pro dítě.png

Druhou alternativou je možnost využití nebankovní hypotéky. Zde máte jistotu v rámci benevolentnějšího přístupu ohledně schvalování žádosti. Tolerovány jsou i záznamy v registru. Překážkou pro získání finančních prostředků není ani nižší bonita žadatele. Prioritou je, aby klient byl schopen splácet měsíční splátky bez jakéhokoliv problému.
tříděné peníze.png

Zvolte férovou společnost

Jestliže se obrátíte s žádostí na důvěryhodného poskytovatele, poté lze získat prostřednictvím nebankovní hypotéky i mnoho výhod! Je i reálný finanční produkt s úrokovou sazbou, kterou mají banky. Garance bez poplatků předem. Možnost získat finance až do 70% z odhadované nemovitosti. Jelikož se jedná o dlouhodobý úvěr, je reálné si nastavit dobu splácení až na čtyřicet let.

Tolerance záznamu v registru i případné exekuce. Specializace na klienty, kteří neuspěli v bance. Můžete se spolehnout, že vám bude zprostředkováno adekvátní financování nejen na překlenutí doby, jakmile budete dostatečně bonitní pro bankovní sektor. Samozřejmostí je možnost předčasného splacení bez jakékoliv sankce či poplatku.

Finanční prostředky lze použít na cokoliv, aniž byste museli uvádět důvod či dokládat prokazatelné výdaje. Peníze můžete investovat do bydlení, do vybavení domácnosti, pořídit si automobil, apod. Rovněž můžete peníze použít na splacení dluhů, vyřešení exekuce.

Ocenění nemovitosti je provedeno zdarma ze strany poskytovatele. Konkrétní nabídka pro vás bude vypracována v co nejkratším čase a bez poplatků.

Nezařazené