Freesia

Aby mohla ekonomika normálně fungovat, je třeba mít dostatečně dobře fungující trh. A to znamená i nezbytnou potřebu dostatku důvěryhodné měny.

Nemusíme být vojáci

Když někdo smýšlí pozitivně o armádě, má na to pochopitelně nárok. Konec konců jde o důležitou strukturu, která žádné zemi nesmí chybět, a není její vinou, že ji třeba moje starší generace často neakceptuje a přijímá s nevolí po prezenční službě, která za nás brala mladým mužům povinně a skoro nevyhnutelně dva roky jejich života.

bílé tričko

Armádu prostě potřebuje každá země. Některá víc a některá míň, některá nevyhnutelně a jiná třeba i jenom čistě formálně, ale nikde by to bez ní zřejmě nešlo. Protože jak se říká, kdo neživí armádu vlastní, bude možná jednoho dne živit armádu cizí. A kdo chce mír, musí se chystat na válku. A tak jsou lidé, kteří vojsko akceptují jako celek, a pak ti, kteří jsou třeba i pyšní jenom na některé z jeho útvarů. Protože i u nás už máme i jednotky, jimiž se chlubit lze, nemáme tu jenom nějaký ten ve své podstatě naprosto ostudný a zbytečný ‚tankový prapor‘ nebo ‚černé barony‘, případně ‚Švejky‘. A pokud si něčí respekt, obdiv nebo třeba i lásku získal dejme tomu dnešní 53. pluk průzkumu a elektronického boje https://www.armytrika.cz/czech-armed-forces/53-pluk-pruzkumu-a-elektronickeho-boje/, proč by někdo nemohl tento nosit pyšně třeba i na své hrudi?

dvě trička

Pochopitelně ne každý z nás může u tohoto typu vojska skončit. Ale svůj vztah k němu vyjadřovat můžeme, a to třeba potištěnými tričky, mikinami, hrnky, poznámkovými bloky či něčím podobným. Protože to je něco, k čemu se lehce dostane kdokoliv. Klidně i ten, koho by za žádných okolností neodvedli, kdo si může nechat o vojenské kariéře nechat leda tak zdát.

Pokud si chcete něco ze zmíněného sortimentu vybrat nebo vás sice láká něco podobného, ovšem týkající se jiné části naší armády, lehce si přijdete na své. Protože dnes už to není jako za minula. Kdy sice nikdo nechtěl do armády, ale současně toužil nosit v civilu často naprosto nedostatkové maskáčové oblečení.