Freesia

Aby mohla ekonomika normálně fungovat, je třeba mít dostatečně dobře fungující trh. A to znamená i nezbytnou potřebu dostatku důvěryhodné měny.

Blíží se váš den D?

Pokud jste čerstvě zasnoubená, určitě se těšíte na to, až si svého nastávacího vezmete. Pokud si chce svatbu plánovat sama, což většina nevěst chce, čeká vás hodně práce. Je potřeba začít s přípravami téměř ihned, pokud chcete hezkou svatbu, protože termíny se rychle plní. Vyberte si datum a místo, a začněte s přípravami, abyste na nic nezapomněla. Jednou z nejdůležitějších věcí jsou svatební šaty. Každá nevěsta chce vypadat krásně a chce se ve svůj velký den líbit nejen sobě, ale i ostatním, a hlavně svému nastávajícímu manželovi. I proto by měl být výběr svatebních šatů jednou z prvních věcí, kterou budete řešit.

nevěsta ve stavebním

Máte téma svatby?
Některé nevěsty chtějí například svatbu s tématem lučních květin, jiné chtějí veselou svatbu, témat na výzdobu se najde hodně. Mnoho nevěst chce tématu svatby podřídit nejen výzdobu, ale i svoje šaty. Náš salon je specifický nejen svou širokou nabídkou, ale i skvělým a profesionálním servisem. Máme šaty pro každou nevěstu – ať už hledáte dokonalé a okázalé šaty nebo spíše něco decentního, určitě je najdete u nás. Rádi se vám budeme věnovat tak, abyste našla co hledáte nejen pro sebe, ale třeba i pro svědkyni nebo družičky.

svatební šaty

Víme, že ne všechny nevěsty mají konfekční velikost – někdo je vyšší, někdo má širší ramena, prostě ne všechny šaty budou dokonale sedět každé nevěstě. Náš salon dbá na to, aby všechny šaty seděly dokonale, proto nabízíme svatební šaty na míru – rádi vám je upravíme, aby vám opravdu seděly. Sjednejte si u nás schůzku, při které si můžete odnést ty nejlepší svatební šaty. Náš druhý salon se nachází v Paříži, což je hlavní město módy – máte tedy jistotu, že u nás seženete šaty, které odpovídají posledním trendům. Vdejte se v našich šatech, které si můžete vypůjčit nebo koupit. S výběrem můžete začít online, protože naše šaty najdete na našem webu.