Freesia

Aby mohla ekonomika normálně fungovat, je třeba mít dostatečně dobře fungující trh. A to znamená i nezbytnou potřebu dostatku důvěryhodné měny.

Naučíme vás řídit

Chcete se naučit řídit?
Mít v dnešní době řidičský průkaz je nutnost. Bez něj máte velmi omezené možnosti nejen v soukromí, ale hlavně v profesním životě. Téměř na každí pozici je vyžadován řidičský průkaz, a to je o důvod víc, proč si jej konečně udělat. Většina lidí se zapisuje do autoškoly ještě před osmnáctými narozeninami, ale je i velká skupina lidí, kteří se bez něj zatím obešli. Nám je jedno, do které skupiny patříte vy. Nám jde jen o to, abyste se u nás naučili dobře řídit.

instruktor autoškoly

Ne každá autoškola v Praze http://www.autoskolaholesovice.cz má volné kapacity. Spousta jich přibírá žáky nárazově, protože lidí, kteří si chtějí udělat řidičský průkaz, je opravdu hodně. Autoškoly jsou vytížené, a některé opravdu berou jen minimum lidí. My zatím volná místa máme, a i vy se můžete zapsat do našich kurzů.

Jak dlouho to potrvá?
Autoškoly musí skloubit veškerou teoretickou i praktickou výuku a testy, takže standardní doba pro získání řidičského průkazu skupiny B je okolo 3 měsíců. Pokud spěcháte a potřebujete mít řidičský průkaz co nejdříve, je možné jej získat do měsíce. Ceny jsou za skupinu B od 19 do 25 tisíc Kč.

řidičský průkaz

Samozřejmě jsme si vědomi toho, že pro spoustu lidí neznamená autoškola jen skupinu B pro osobní automobily. Proto nabízíme kurzy pro získání oprávnění všech skupin motorových vozidel. Udělat řidičský průkaz si u nás můžete tedy na skupiny A, B, C, D a další. Rovněž jsme schopni připravit nového vyučujícího autoškoly. Cokoliv potřebujete ohledně řidičských průkazů, to najdete u nás. Garantujeme vám přátelské ceny, trpělivé vyučující a velmi dobrou přípravu nejen pro zkušební testy a jízdy, ale hlavně do ostrého provozu. Není nic horšího, než absolvent autoškoly, který si není jistý za volantem. Od nás odejdete nejen s řidičským průkazem, ale hlavně s potřebnými znalostmi a zdravým sebevědomím, které je za volantem potřeba.