Freesia

Aby mohla ekonomika normálně fungovat, je třeba mít dostatečně dobře fungující trh. A to znamená i nezbytnou potřebu dostatku důvěryhodné měny.

Jak mít vždy dokonale upravené nehty?

Mnoho žen dobře ví, že nehty jsou důležitou součástí vzhledu. I když můžete mít někdy pocit, že vaše nehty nejdou příliš vidět, nebo že jim lidé nevěnují tak velkou pozornost, opak je pravdou. Lidé, kteří kladou důraz na první dojem, by určitě neměli chodit s okousanými a špinavými nehty,

Ta pravá péče ale nespočívá pouze v nalakování nehtů. To je jen třešnička na dortu, která rozhodně nestačí k tomu, aby vaše nehty působily upraveně. Doporučujeme pořídit si kvalitní krém na ruce i nehty a pravidelně je mazat, a to především v období zimy, kdy naše ruce často velmi trpí změnami tepot. Krém vám ruce krásně vyživí, hydratuje a stejně se postará i o vaše nehty.

nehty

Nehtovou kůžičku pravidelně ošetřujte vyživujícím olejíčkem a nevzhlednou kůžičku zatlačte pomocí pomerančového dřívka, které pořídíte dnes už snad v každé menší drogérii. Nehty pravidelně zastřihujte a vypilujte do ideálního tvaru.

Před lakováním nehtů je přetřete bezacetonovým odlakovačem. Nehet tím odmastíte a lak vám bude na něj poté lépe držet. Nejprve začněte průhledným podkladovým lakem. Pokud chcete, můžete nechat nehty jen s tímto průhledným lakem. I tak budou působit upraveně. Pokud jim chcete dodat trochu barvy, přidejte jednu či dvě vrstvy barevného laku. Vybrat můžete i přírodní lak na nehty. Laky seženete ve všech barvách, proto si vybere každý.

lakování nehtů

Na barevnou vrstvu zvolte ještě svrchní průhledný lak. Ten váš nehet zpevní, zafixuje lak, aby se vám tak brzy neopotřeboval a nehty budou působit leskle, zdravěji a lépe.

Jednou za čas dopřejte svým nehtům i péči navíc v podobě masky. Masky na ruce se prodávají ve formě rukavic naplněných maskou, které si natáhnete na ruce a necháte působit. Nehty a kůže na rukou budou krásně vyživené a hladké. Aplikujte masku alespoň jednou za dva týdny pro dokonalý a trvalý výsledek.