Freesia

Aby mohla ekonomika normálně fungovat, je třeba mít dostatečně dobře fungující trh. A to znamená i nezbytnou potřebu dostatku důvěryhodné měny.

Čerpadlo a ohřev vody


Vždycky jsem si říkala, že u nás doma něco skvělého chybí. Vždycky jsem chtěla mít doma všechno perfektní, protože jsem spíše perfekcionista a puntičkář, takže jsem taky chtěla, abych se doma cítila lépe. A doma se cítím lépe, když mi všechno vyhovuje a nemusím být ve stresu. A bohužel ale nesnáším vůbec horko anebo zase úplnou zimu. U nás máme opravdu starý dům, který je ještě na začátku z dvacátého století, takže máme opravdu špatné podlahy. I když tam máme dvě vrstvy plovoucí podlahy a taky nějakou izolaci, tak stále je podlaha tak studená, že z toho mrznou nohy.

Ohřev vody trval dlouho.

Nepomůžou ani kvalitní papuče, protože tam stále zima a myslím si, že dokonce i z té podlahy jde skoro až mráz. Taky se mi zdá, že tam fouká, což je hrozné. A navíc taky ohřev naší vody trvá strašně dlouho, takže si myslím, že by to chtělo taky nové tepelné čerpadlo, a proto že bydlíme v Brně, takže jsme si s přítelem řekli, že si pořídíme tepelné čerpadlo z Brna. Vůbec jak jsme netušili, jaké tepelné čerpadlo z Brna máme pořídit, protože jsme s ním ještě neměli žádnou zkušenost a vlastně tepelné čerpadlo bychom kupovali letos poprvé. Takže jsem se podívala s přítelem raději na speciální webové stránky sunus.cz, kde je opravdu mnoho tepelných čerpadel.

Konečně máme čerpadlo.

A abych byla upřímná, tak mi hned napoprvé zaujalo tepelné čerpadlo Vitocal 100 A. A je to tepelné čerpadlo vzduch voda a má maximální účinnost při minimální spotřebě energie. Vždycky slyším hlavně na to, když ušetřím nějaké peníze nebo se ušetřím čas a energie. Takže jsem příteli řekla, že už bych asi dále nehledala a pořídila bych zprávě tepelné čerpadlo z Brna a to Vitocal 100 A. Můj přítel chvíli váhal, ale on se v tom taky nevyzná, takže jsme se ještě zeptali našeho souseda, který už tepelné čerpadlo má. A soused nám ho taky doporučil, takže jsme už nepřemýšleli dál a spojili jsme se s firmou, která nám toto kvalitní tepelné čerpadlo z Brna Sunus a dodá nám ho.