Kvalitní osvětlení je nezbytnost

Spousta řidičů zapomíná na to, že povinná výbava v automobilu není založená pouze na lékárničce a rezervě, ale i na takových podstatných drobnostech, jako jsou autožárovky. Ty jsou naprosto nezbytné, ačkoliv vám to tak možná nepřijde. Představte si situaci, kdy jedete hustou mlhou a najednou zjistíte, že vám nefungují mlhovky. V nejčastějších případech se jedná právě o prasklou žárovku, ne o nějaký závažnější problém. Určitě tedy oceníte, že u sebe máte náhradní kusy určené na výměnu.
přední světlo auta

Výběr správné patice je základ

Při výběru nových auto žárovek byste měli dbát zejména na to, abyste zvolili správnou patici. Žárovky do vašeho vozidla se totiž budou lišit právě tvarem patice. Jak tedy vybrat vhodnou? Která pro vaše potřeby bude ta nejlepší? Záleží hlavně na tom, jakou žárovku chcete. Pojďte se podívat na malý přehled nejčastějších typů patic a možností použití:

H1 – nejčastěji dálková světla
H3 a H11 – mlhová světla
H4 a H7 – potkávací světla
H8 – přední světlomety
H15 – denní světla

Co když však potřebujete žárovky nikoliv pouze na vnější exteriérové osvětlení, ale také na vnitřní, v interiéru? Když se zamyslíte nad svou jízdou v autě, určitě si vybavujete spoustu indikátorů a tak podobně. Ty by také nefungovaly bez kvalitních žárovek. V interiéru nejvíce pochodíte právě s typem w5w, který je na to zcela optimální. Jeho vlastnosti jsou výborné. Můžete očekávat kvalitní světlo, které se perfektně hodí právě na indikace při řízení.
světlo z baterky
Jestliže tedy sháníte osvětlení do interiéru, vsaďte právě na w5w žárovky, a to nejlépe od významného německého výrobce Osram. Tento přední světový výrobce dodává kvalitní w5w do celého světa, jsou s nimi spokojení jak zkušení, tak samozřejmě i začínající řidiči. Je to perfektní kompromis mezi významnou značkou vysoké kvality a dostupné ceny pro všechny.